HAKKIMIZDA

Opcode Yazılım

Opcode Yazılım; alanlarında uzman mühendislerin bir araya gelerek kurdukları bir yazılım şirketidir.

Şirketin çalışma alanları arasında;
• Nükleer tıp sektörüne yönelik otomasyon yazılımları,
• Mobil bankacılık uygulamaları,
• Gömülü cihaz yazılımları,
• İşletme yönetim yazılımları bulunmaktadır.

Şirket, geliştirdiği tüm yazılımları Nebula Platform’u üzerinden inşaa eder.
Nebula Platformu; Türkiye’nin en güçlü, OSGI mimarisine sahip otomasyon yazılım platformudur.
Bu platform, esnek yapısı sayesinde sürekli büyüyebilen yazılımlar hazırlanmasına imkan sunar. Böylece müşteriler, kendi ihtiyaçlarına göre yazılım talep edebilirler.


Vizyon

Müşteri beklentilerinin ötesine geçebilen yazılım ürünleri ile Türk yazılım sektörünün kalite seviyesini, daha yükseklere çıkarmakta, öncülük yapmayı hedefler.


Misyon

Opcode; değişen ihtiyaçlar karşısında esnek ve aralarında sinerji yaratacak etkileşime sahip yazılım ürünleri üretir.
Çalışanlarının, bilgi ve tecrübelerini, daha kaliteli ürünler üretme yönünde geliştirmelerine önem verir.Böylece Türk yazılımına, hem kaliteli bireyler hem de kaliteli ürünler kazandırır.

Kaliteli

Opcode, hazırlamış olduğu yazılımların merkezine kaliteyi koyar.Hazırlanan her bir proje yoğun bir değerlendirme sürecinden geçerek, titizlikle planlanır. Böylece hazırlanan uygulamalarda çıkabilecek bütün sorunlar en aza indirilmiş olunur.


Kullanıcı Dostu

Bir yazılımın fonksiyonu kadar kullanılabilirliği de çok önemlidir.Hazırlanan yazılımlar hem göze hitap etmeli, hem de kullanımı oldukça basit olmalıdır. Bu nedenle Opcode, hazırlamış olduğu yazılım ürünlerinde kullanıcı dostu grafik arayüze büyük önem vermektedir. Bu kapsamda, hazırlanan her bir ürün kullanıcı kitlesine uygun bir şekilde tasarlanır.